מי אנחנו

מי אנחנו

קבוצת קוטונרו הוקמה ב 2018 ע"י אסף סילוק. מהנדס מערכות תקשורת מאוניברסיטת בן גוריון, ובעל ניסיון של 20 שנה בתפקידי ניהול וטכנולוגיה בעולם ההייטק הישראלי והבינלאומי. הקבוצה באה לתת מענה טכנולוגי ותדמיתי מקיף ומלא לעסקים קטנים ובינוניים מכל תחומי המשק.

 

פתרונות ושירותים
פתרונות מחשוב הכוללים חומרה ותוכנה, פתרונות תקשורת ותקשורת מחשבים, פתרונות טלפוניה ופתרונות אבטחת מידע. נוסף על אלו מציעה הקבוצה פתרונות דיגיטליים הכוללים הקמה מלאה של נוכחות דיגיטלית באינטרנט. הקמה ועיצוב אתר אינטרנט, כתיבת תוכן, הקמת חנות דיגיטלית (במקרה הצורך), פתיחת ערוצי מדיה חברתית והפקה של ימי צילום למוצרים ולסגל העובדים הכוללים תמונות תדמית וסרטונים קצרים. בנוסף יכולים הלקוחות להוסיף צבע למשרד עם תמונות מקוריות שהקבוצה מציעה למכירה בגלריה המקוונת באתר שלה.

 

ייחודיות
הקבוצה מתגאה בהיותה שונה בנוף העסקים הישראלי – ניתן להבין זאת גם משמה – קוטונרו – שפירושו "שונה" ביפנית. שונות זו מתבטאת בהתאמת הפתרונות ללקוח בדיוק מרבי – לא יותר ולא פחות מצרכי הלקוח – תוך התחשבות בהתפתחות עסקית ובשינויים טכנולוגיים עתידיים. הלקוח חופשי לבחור מתוך השירותים והפתרונות שמציעה הקבוצה ולהרכיב לעצמו את החבילה המתאימה לו ללא הגבלות וללא אותיות קטנות. השונות שלנו מתבטאת גם בעובדה שהקבוצה אינה מייצגת ואינה קשורה לאף שום חברה או משווק כך שהקבוצה חופשית להציע פתרונות שאינם מוגבלים למותג או ספק שירות מסוימים. אנו דוגלים  ומיישמים שקיפות מלאה – החל מהפגישה הראשונה ועד לסיום הפרויקט. הלקוח מודע מראש לעלויות, ללוחות הזמנים ולמפרט המלא של הפתרון – כולל שם המותג ודגם. תחום נוסף בו מתבטאת השונות של הקבוצה היא תהליך העבודה – סדר ומקצועיות בשילוב יחס אישי בכל שלב. אנו מתייחסים לכל לקוח כאל פרויקט בהיקף מלא, ללא קשר לכמות העבודה והתקציב. הסתכלות שכזו פירושה, תכנון מקדים של כל האספקטים – לוחות הזמנים, היקף העבודה, סדר פעולות נכון ועדכון מסודר של הנ"ל במקרה הצורך תוך כדי הביצוע. בסיום הפרויקט מקבל הלקוח תיק פרויקט המפרט את כל הפעולות שבוצעו ואת כל הפרטים הטכניים. קוטונרו – אנחנו שונים וגאים בזה.

 

הצטרפו אלינו

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

בניית אתרי אינטרנט
הקמת חנות דיגיטלית
כתיבה שיווקית
עיצוב לוגו
הקמת דפי פייסבוק
הקמת ערוץ יוטיוב
הקמת פרופיל אינסטגרם
הקמת פרופיל טוויטר
הקמת פרופיל PINTEREST
פתיחת בלוג

על הקבוצה

יצירת קשר

תדמית

   צילומי מוצרים לחנות דיגיטלית   
   צילומים לאמזון          צילומי כנסים

   צילומים לאי ביי          הופעות חיות
   צילומי צוות                צילומי אוכל
   צילומי פורטרטים       צילומי ספורט

חוויה

   צילומים לימי משפחה
   צילומי טיולים
   צילום מסיבות גן

עיצוב

   תמונות לבית

   תמונות למשרד

אנליזה עסקית טכנולוגית

פתרונות חומרה
פתרונות תוכנה
פתרונות טלפוניה
פתרונות אבטחה
בניית נוכחות דיגיטלית

תמיכה טכנולוגית

© 2018 by Kotonaru web design