צילום ימי גיבוש

בעידן החדש בו כמות הקניות ברשת רק הולכת ועולה, כבר לא מספיק רק לפתוח חנות דיגיטלית או לפרסם את המוצרים שלנו באתרי מכירה כמו אמזון או איביי. אנחנו גם צריכים לבלוט מעל כולם ולוודא שהלקוח הפוטנציאלי יבחר במוצר שלנו מתוך עשרות ולפעמים מאות מוצרים דומים. כולנו מכירים את הביטוי המפורסם "תמונה שווה אלף מילים". במאה ה-21 תמונה שווה אלף מילים ותמונה טובה שווה יותר מכירות.

 
 כמו בבחירת החברה שתבנה לכם את האתר ותעצב אותו, כך גם בחירת צלם למוצרים שלכם היא חשובה וקריטית להצלחת המכירה. אנחנו מתמחים בצילום מוצרים מכל התחומים, ומכל הגדלים.
בהתאם לקונספט העסקי שלנו, הלקוח מחליט ואנחנו מייעצים ומבצעים.  אצלנו כל צילום מוצרים הוא פרויקט שצריכים להיערך אליו בהתאם כדי להבטיח שהביצוע יהיה מיטבי ומותאם בדיוק לדרישות הלקוח. נתחיל בפגישה עם הלקוח כדי ללמוד על המוצרים, ועל המקום שהלקוח רוצה להגיע אליו. לאחר מכן נבצע כמה צילומי ניסיון בכדי להתאים את הציוד, התאורה והרקעים. לאחר אישור התמונות מהלקוח נצלם את כל שאר המוצרים ברצף. נערוך וניצור תמונות קומפוזיציה בהתאם לדרישות הלקוח ונעלה הכל לכונן רשת מאובטח בכדי שהלקוח יוכל להוריד את התמונות ללא צורך להגיע אלינו. קוטונרו חווית צילום. אחרת!

מידע נוסף